+(420) 776 749 953 info@janikostavby.cz Po-Ne: 9:00 - 21:00
+(420) 776 749 953 info@janikostavby.cz Po-Ne: 9:00 - 21:00

Výkopové práce

Pokud potřebujete profesionální zemní či výkopové práce, neváhejte se na nás obrátit. Pro klienty zajišťujeme komplexní práce, mezi nimi například výkop bazénové jámy, prostoru pro jímku, skrývku ornice, výkop kanalizace, prostor pro plyn i elektrické přípojky i zásadní úpravy zahrady. Hloubíme také výkopy pro inženýrské sítě, tj. elektřina, voda, plyn, kanalizace, teplovody, optické kabely.

K tomu vám můžeme nabídnout i instalatérské práce. K výkopovým pracím využíváme 8tunový minibagr Takeuchi TB 175 s měnitelnými lžícemi. Výhodou tohoto minibagru je, že díky pryžovým pásům je šetrný k povrchům jako jsou zámkové dlažby a zahrady.

Výkopové práce
Výkopové práce

Výkop je proces přemisťování zeminy, horniny nebo jiných materiálů pomocí nástrojů, zařízení nebo výbušnin. Zahrnuje zemní práce, hloubení, stěnové šachty, tunelování a podzemí. Těžba má řadu důležitých aplikací včetně průzkumu, obnovy životního prostředí, těžby a stavebnictví. Mezi nimi je stavba jednou z nejběžnějších aplikací pro výkopové práce. Výkop se používá ve stavebnictví k vytvoření základů budov, nádrží a komunikací. Některé z různých procesů používaných při výkopových pracích zahrnují rýhování, kopání, bagrování a rozvoj místa. Každý z těchto procesů vyžaduje jedinečné techniky, nástroje a stroje, aby byla práce provedena správně. Použité procesy budou záviset na struktuře, která bude výsledkem stavebního procesu.

Pojďte s námi BUDOVAT BUDOUCNOST

Stavby provádíme v Praze a okolí, ve Zruči nad Sázavou nebo nejlépe podél dálnice D1.

 

 

 

Jeden komentář

  1. Avatar Of David

    Vše zvládli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *